پیام دهیار

به نام خدا

خدای عزوجل را شاکرم که توفیق خدمت به خلق را برای این حقیر نصیب گردانید ، اکنون با یاری جستن از پروردگار و با یاری همه ی روستاییان و در کنار اعضای محترم شورای اسلامی روستا امید آن دارم که در ساختن  و عمران و آبادانی روستایمان همت بگمارم .

امید آن دارم که با توکل به خداوند متعال و با مساعدت دولت مردان صادق و تلاشگر و همکاری مسئولین ایثارگر و فداکار و همکاری شورای اسلامی و مردم فهیم هر روز شاهد عمران و آبادانی بیشتر روستای پلارت باشیم .

همان طور که استحضار دارید دهیاری پلارت موسسه ای غیردولتی، خودکفا و یک سازمان محلی بوده که به موجب قوانین مربوطه، بایستی کلیه هزینه های عمرانی و جاری خود را از طریق درآمدهای محلی تامین نماید لذا دستگیری و کمک و همیاری اهالی نجیب و دلسوز روستای پلارت در پرداخت حق و حقوق قانونی دهیاری ما را در ارائه خدمات بهتر و بیشتر و اجرای پروژه های عمرانی مطلوب در سطح روستا یاری خواهد نمود بدیهی است آنچه تحقق خواسته هم روستاییان و پاسخگویی به سطح انتظارات مردم میسر نمیگردد مگر با مشارکت همه مردم روستا .

به هر حال صبر و حوصله و همت مرم روستاییان، تلاش ایثارگرانه زحمت کشان دهیاری و روحیه مشارکت جویی اهالی دست بر دست هم داده و عنایت حق تعالی که مزید بر همه علت هاست موجب اجرای موفق آمیز بخشی از پروژه های مورد نیاز روستا و در نهایت توسعه و عمران و آبادانی روستایمان میگردد. البته توجه و عنایات دولت کریمه جمهوری اسلامی در مساعدت های مالی به پروژه های عمرانی را نباید فراموش کرد.

انجام و اجرای پروژه های عمرانی مورد نیاز روستا ، زیباسازی و بهبود فضاهای روستایی و بهبود خدمات روستایی به رفع کمبودها و برآورده ساختن نیازمندی های اساسی و فراهم نمودن بسترهای لازم توسعه و ترقی برای روستا خواهد بود . امید است با یاری جستن از فضل الهی و مشارکت ارکان مردمی و دولتی بتوانیم در رشد و ترقی روستای پلارت همت گماریم .

 

سیقل

مجتبی قاسمی

دهیار روستای پلارت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

چهارده + 12 =

فهرست