پیام شورای اسلامی

بنام خدا
م
م
سیره پیامبر اسلام(ص) نشان می‌دهد که انسان ها به هر میزان عالم، عاقل، مدبر، مدیر و آینده‌نگر که باشند به تنهایی نمی‌توانند نظرهایی کامل ارائه کنند و لذا باید با صاحبنظران مشورت و پس از آن با توکل به خدا اقدام به عمل کنند.
هدف از تشکیل شورا این است که بعد از انتخاب شدن همه، ذهن را از منافع شخصی، حزبی و قومی خالی کنیم و با همه توان، برای خدمت به مردم و کشور بیندیشیم و تلاش کنیم.افتخار ما در منطقه این است که امور روستا را با مشورت و عقل و خرد جمعی به پیش بریم.
و روستا را با رأی مردم اداره، و راهمان را با مسیر الهی و قرآنی مشخص می‌کنیم. با تأکید بر اینکه مشکلات روستا باید با کمک و مشارکت مردم حل شود، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، سرمایه بزرگی است که تحفه گرانقدر نظام جمهوری اسلامی به مردم بوده و  عدالت یکی از مهم‌ترین اهداف شوراهاست تا به این واسطه بتوانند بر نحوه اجرای درست برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی، درمانی و فرهنگی اشراف و نظارت داشته باشند.ما ردر این مسیر سخت نیازمند یاری سبزتان هستیم تا با تکیه بر الطاف الهی و با مشارکت مردم بتوانیم بیش از پیش در رشد و اعتلای روستای خود موفق و کوشا باشیم.
ارلالطز
و ماتوفیقی الا بالله
شورای اسلامی روستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

5 + ده =

فهرست